دسترسی سریع
 
 
 
دوره آموزشی دو روزه کارشناسان و مدیران شهرداری‌های استان بصره عراق از امروز در معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، دکتر قدرت‌اله شاکری‌نژاد رئیس سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان با حضور در جمع مدیران و کارشناسان شهرداری‌های استان بصره عراق، با اشاره به سابقه برگزاری دوره‌های آموزشی ضمن خدمت در جهاد دانشگاهی، گفت: مجموعه جهاد دانشگاهی در استان‌های مختلف ایران، در حوزه‌های مختلف علمی، پژوهشی و آموزشی فعالیت‌های گسترده‌ای دارد و حدود ۱۵۰ مرکز علمی و پژوهشی در ایران، به جهاد دانشگاهی وابسته هستند و زیر نظر این مجموعه فعالیت می‌کنند.

وی افزود: مرکز آموزش‌های کوتاه مدت جهاد دانشگاهی خوزستان نیز که امروز میزبان شما است، یکی از ۱۴۰ مرکزی است که در زمینه ارائه آموزش‌های تخصصی در کشور در حال فعالیت است و سالانه بیش از ۵۰ دوره تخصصی در زمینه خدمات شهری به شهرداری‌ها ارائه می‌دهد.

شاکری نژاد با بیان اینکه خوشحالیم که میزبان مدیران و کارشناسان شهرداری‌های بصره از کشور دوست و همسایه، عراق، هستیم، تصریح کرد: جهاد دانشگاهی خوزستان آمادگی دارد که در حوزه‌های مختلف، دوره‌های آموزشی متعددی را برای مخاطبان از کشور عراق برگزار کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، این دوره آموزشی هشت ساعته با موضوع “مدیریت خدمات شهری و بازیافت” با حضور ۶۰ نفر از کارشناسان و مدیران شهرداری‌های استان بصره عراق در جهاد دانشگاهی خوزستان آغاز شده و تا فردا (سه شنبه ۹ شهریور) ادامه دارد.

عملیات: ایمیل | لینک ثابت |