دهیاران خوزستان در جهاد دانشگاهی آموزش می بینند

۲۰ آذر ۱۳۹۹ | ۱۳:۰۱ کد : ۱۱۰۶ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۷۲۰
پنج دوره آموزشی مجازی ویژه دهیاران استان خوزستان از سوی مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، بر اساس قرارداد منعقد شده میان اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان و جهاد دانشگاهی خوزستان، پنج دوره آموزشی به صورت مجازی و با عناوین "آشنایی با وظایف، تشکیلات و جایگاه قانونی دهیاری ها"، "تسهیلگری با استفاده از روش های مشارکتی برای دهیاران"، "قوانین و معاملات مالی دهیاری ها"، "آشنایی با طرح هادی روستایی" و "اصول انعقاد قرارداد و پیمانکاری" برگزار می شود. بیش از ۹۵۰ نفر از دهیاران استان خوزستان در این دوره ها شرکت می کنند.

پنج دوره آموزشی مجازی ویژه دهیاران استان خوزستان از سوی مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی خوزستان برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، بر اساس قرارداد منعقد شده میان اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری خوزستان و جهاد دانشگاهی خوزستان، پنج دوره آموزشی به صورت مجازی و با عناوین "آشنایی با وظایف، تشکیلات و جایگاه قانونی دهیاری ها"، "تسهیلگری با استفاده از روش های مشارکتی برای دهیاران"، "قوانین و معاملات مالی دهیاری ها"، "آشنایی با طرح هادی روستایی" و "اصول انعقاد قرارداد و پیمانکاری" برگزار می شود.
بیش از ۹۵۰ نفر از دهیاران استان خوزستان در این دوره ها شرکت می کنند.


( ۱۲ )

نظر شما :